fbpx

our address

м. Біла Церква, просп. Незалежності, 87

Work schedule

Mon-Fri: 08.30 - 17.00

Контакти

ISM Promin LLC

м. Біла Церква, просп. Незалежності, 87

+380680078181   +380680078282

FAQ

1. Чи можна навідатися на завод та побачити в реальності вашу техніку?

Звісно ж можна! В будні з 9:00 до 16:00 завжди проведемо вам міні-екскурсію і звісно ж розкажемо про нашу техніку в деталях. Також, ви завжди зможете дізнатися більше деталей просто зателефонувавши нам:)

2. Чи є у вас доставка?

Так, доставляємо техніку нашим транспортом. Вартість доставки розраховується згідно відстані від заводу.

3. Як часто потрібно змащувати обслуговувані підшипникові вузли ДАН?

Стандартне технічне обслуговування при експлуатації проводиться кожні 10 годин роботи (або ж кожні 12 га. обробленої площі).

4. Як правильно обслуговувати стандартні вузли ДАН після обкатки?

Регулювання підшипникових опор проводять при заміні підшипників або мастила та після обкатки. Необхідний для нормальної роботи зазор в підшипниках установлюють так: - затягніть гайку до тугого повертання диска (при цьому повертайте диск в обох напрямках для правильної установки роликів на конічних поверхнях підшипника); - відкрутіть гайку – на 1/15÷1/12 оберту, диск при цьому має повертатися вільно, без помітного осьового люфту; - зафіксуйте гайку шплінтом. Після регулювання диск повинен вільно повертатися та не мати помітного осьового люфту.

5. Як правильно відрегулювати чистики?

Зазор між диском і чистиком повинен бути в межах 0,5÷2 мм. Для його установлення необхідно відпустити болти, які кріплять чистик до кронштейну, установити необхідний зазор, після чого надійно затягнути гайки.

EN